czwartek, 30 sierpnia 2012

Stosik #1

Witam Was ponownie.Dzisiaj zamierzam Pokazać Wam swój pierwszy stosik na tym blogu.Zawiera on tylko i wyłącznie fantastykę.Jak widać na zdjęciu w większości dominują tu książki Maga.
No to lecimy od dołu:
J.RR.Tolkien - Władca Pierścieni 1.Drużyna Pierścienia. Tej książki włąśćiwie nie trzeba nikomu przedstawiać.Właściwie sam Tolkien jest uważany za ojca fantasy,ja uwielbiam adaptacje tej powieści więc warto byłoby zapoznać się z książką?
Brent Weeks - Droga Cienia i Na krawędzi cienia. Kupiłem z powodu dobrego gustu literackiego sąsiądki a wiedziałem że czyta tę serię. Powieść Droga Cienia jest początkiem trylogii zatytułowanej Trylogia Nocnego Anioła.
J.K.Rowling - Harry Potter i Kamień Filozoficzny oraz Harry Potter i Komnata Tajemnic. Tak samo nie trzeba tej autorki przedstawiać jak i Tolkiena. Harry Potter jest serią znaną na całym świecie i zarazem najchętniej kupowaną a J.K Rowling dzięki tej serii stała się jedną z najbogatszych i najbardziej wpływowych kobiet na świecie.
Catherynne M.Valente - Palimpsest. Kupiona w promocji w Empiku 2 za 1.
Ian R.Macleod - Wieki Światła. Ta powieść zapoczątkowała serię Uczta Wyobraźni wydawaną bardzo ładnie przez wydawnictwo MAG.Kupiona także w Empiku w promocji 2 za 1.
Christopher Paolini - Eragon.Ta kasiążka jak  i jej kontynuacja-Najstarszy to jedna z moich ulubionych książek fantasy,pomimo,że posiada bardzo dużo podobieństw do Władcy Pierścieni.
Suzanne Collins - Igrzyska śmierci. Powieść która wciągnęła miliony ostatnio została zekranizowana.Nie wiem czym ludzie się tak zachwycają,uważam że to zwykłe czytadło na zimowy czy jesienny wieczór.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zostaw po sobie komentarz,będzie mi bardzo miło ;)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...