sobota, 3 listopada 2012

Zapowiedzi serwowane przez FS

Pomimo wielu przesunięć planu wydawniczego w Fabryce Słów i protestów ze strony czytelników(wejdź na stronę FS na Facebooku i zobacz jak fani niektórych serii powstawiali zdjęcia swoich półek z niedokończonymi seriami.Aktualnie niedokończonych jest  ponad 14) Fabryka jednak wyda to, na co najbardziej czekam czyli "Malowanego Człowieka cz.3"-Petera V. Bretta oraz "Drzewo Crossa" i "Dreszcz" Jakuba Ćwieka. Pojawiły się one w zapowiedziach.Gorzej Już z "Crysis"- Petera Wattsa na którą czekałem a która póki co nie znalazła swojego miejsca w planie.Jak to mówi Fabryka:

[...]Pragniemy zapewnić, że przesunięcia dat premier takich tytułów jak np. Przebudzenie Lewiatana, Gears of war: Anvil gate, Crysis: Legion, czy wreszcie brak decyzji w sprawie daty premiery drugiego tomu cyklu naszej znakomitej debiutantki, Anety Jadowskiej, nie są i nie mogą być postrzegane, jako czynności podjęte w złej woli. Wszak wydawnictwo nie może istnieć zarówno bez autorów jak i ich fanów. Doskonale to rozumiemy.
Przebudowa planu wydawniczego Fabryki Słów i dostosowanie go do kondycji rynku to jedno z najważniejszych zadań, jakim musimy sprostać. Obecny stan pozycji wydawniczych, o które się Państwo upominacie, absolutnie nie jest uznawany przez wydawnictwo, jako rozwiązanie. Za taki, Fabryka Słów uznaje tylko i wyłącznie sytuację, w której starannie przygotowana książka trafia do rąk Czytelników. Akcje takie jak prowadzona przez środowisko fanów Anety Jadowskiej traktujemy, jako wyznacznik stawki, o jaką gramy i dodatkową motywację - ktoś czeka na efekty naszej pracy. Ufamy, że trzyma kciuki za szczęśliwe zakończenie.
Analizy rynku trwają, sytuacja jest trudna, ale i dynamiczna. Pracujemy ciężko i sprostamy wyzwaniom. To, że w chwili obecnej nie możemy przedstawić satysfakcjonujących konkretów, nie oznacza, że nie zrobimy
 tego, być może już w najbliższej przyszłości.
Z poważaniem,
załoga Fabryki Słów


 Mam nadzieje,że Fabryka rzetelnie dokończy serie dlatego że uważam ją za bardzo dobrze wydające książki wydawnictwo.Życzę cierpliwości fanom.
Gulie :D


1 komentarz:

  1. Ever wanted to get free Google+ Circles?
    Did you know you can get them ON AUTOPILOT & TOTALLY FOR FREE by registering on Add Me Fast?

    OdpowiedzUsuń

Zostaw po sobie komentarz,będzie mi bardzo miło ;)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...